מי אנחנו

בת הגלבוע מקיים את ההבטחה המשתמעת משמו הציורי, ופורש לעיני החוגגים את נופי הגלבוע הקסומים, על שלל צבעי הפריחות, גווני העמק והשדות. אם אתם מחפשים מקום לאירועים בצפון, נעניק לכם את התפאורה המושלמת: הגן, יפהפה וכפרי, הממוקם בין עצי התמר על שפת בריכות מים, מציע לכם טבע אמיתי שמרחיב את הלב.

צוות הגן מורכב מאנשי צוות המתמחים בהפקת אירועים מכל סוג - החל מאירועי בר מצווה, דרך חתונות ועד אירועי חברה, ומציע לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

משיחת הטלפון הראשונה לתיאום פגישת היכרות ועד שאחרון האורחים יצא מרוצה מן האירוע.

מבחינתנו, האירוע שלכם הוא המימוש המקצועי שלנו, ועל כן אנו מקפידים לתת דגש שווה לכל היבט ולכל פרט. תודות לניסיון עצום העולה על 12 שנים בהפקות של אירועים, אנו מבינים את החשיבות של שיתוף פעולה עם ספקים מן השורה הראשונה, שייצגו בכבוד את שמנו. על כן, אנו עובדים אך ורק עם מספר של ספקים מובחרים, שיספקו את השירות הטוב ביותר מכל הבחינות.

שולחנות ארוח בגן

חופה בגן

למי האירועים שלנו מתאימים?

לזוגות שביניכם, החולמים על חתונה בטבע בצפון, גן האירועים בת גלבוע הוא המיקום האידיאלי.
למה?

לוקיישן נגיש ונוח- הגן נמצא על כביש עפולה-עין חרוד, מתחת לקבוצת גבע (כ-7 דקות נסיעה מעפולה) לנוחותם של המוזמנים.
וזאת מבלי לוותר על מרחבים פתוחים- שבזכותם ניתן לקיים בגן חתונה בת כ-750 אורחים מצד אחד, ולא מוותרת על תחושת האינטימיות מצד שני.

הגן רחב הידיים מאפשר לזוגות לבחור להם את הנקודה הרומנטית ביותר לקיום טקס החופה, ובמיוחד כשמדובר בחגיגת חתונה בקיץ בצפון, כיפת השמים לעת ערב מתמזגת עם צבעי הגן והתאורה המיוחדת הבוקעת ממנו לכדי רגעים בלתי נשכחים.

מהו ה-X פקטור שלנו כגן אירועים?

הפן האנושי- גני אירועים רבים בצפון מתהדרים בגן מטופח ובנופים מרהיבים, אך היתרון הבולט בגן האירועים בת גלבוע הוא הפן האנושי. הצוות המיומן, הרגיש והקשוב של בת הגלבוע ישמח לעצב עבורכם ולתפור לפי מידותיכם את היום המיוחד בחייכם, בכל דרך שתרצו, הכל כדי שתוכלו לחגוג את האירוע המיוחד שלכם בנינוחות ובראש שקט.

החומר האנושי הוא זה שהפך את בת הגלבוע לאחד מגני האירועים הבודדים בצפון אשר מאחוריו אלפי אירועים מוצלחים ומרגשים, האוחז בניסיון בן שנים רבות בהפקת אירועים בלתי נשכחים.

שדרוגים וחידושים- אחד מהשדרוגים המרהיבים ביותר היה העתקתה של רחבת הריקודים למיקומה החדש והמרגש - ממש מעל למים! כך, לצלילי מוסיקה משמחת נהנים הרוקדים מרחבת ריקודים במיקום בלתי צפוי ומרענן במיוחד.

עקבו אחרינו # באינסטגרם