חתן, כלה, שני כלבים וחופה אחת: החתונה של שירי ואסא

08/08/2014 | מאת: אלה בידר

לחופה הם נכנסו עם שני כלביהם; על הסלואו הם ויתרו לטובת שיר מ"ספרות זולה"; וההמלצה הכי חמה שלהם זה לא להשתכר באירוע של עצמכם, כי זה סתם יהרוס לכם את הזיכרון. שירי ואסא שמרו על רמת האלכוהול אבל עפו בחתונה של עצמם. ובצדק

001

שירי קייזר הייתה בת 24 כשהגיעה לראשונה לקיבוץ מזרע כסטודנטית ללימודי תקשורת. השכן שלה היה אסא קייזר, בן גילה ובן קיבוץ כל חייו שניהל מועדון בסביבה. על אף שהיו שכנים, לא היו מודעים כלל אחד לקיומו של השנייה. אבל כמו כל סיפור אגדה עם סוף טוב, היה זה ברור שמתישהו השניים האלה ייפגשו, יתאהבו, וישברו. כוס.

002

זה קרה באחד הערבים החמים של הקיץ, במפגש חברים בקיבוץ, כעבור שנה. מה שהתחיל בשיחות ארוכות ואפלטוניות לתוך הלילה, התקדם מהר מאוד לרומן רומנטי מהסרטים. ארבע שנים אחרי, באוקטובר האחרון, כשהשניים טסו לטיול בטוסקנה, הפתיע אסא את שירי. הוא העיר אותה בבוקר ואמר לה שתתחיל לחפש. זו חיפשה וחיפשה ומשלא מצאה, גאל אותה אסא מחיפושיה ושלף טבעת וינטג' מרהיבה. שירי כמובן הסכימה. ופחות משנה אחרי, בערב חם ביולי 2014, הם שברו את הכוס והבטיחו לנצח נצחים עד עצם היום הזה. ועוד הרבה יותר מזה.

003

שירי, 29, דוברת ארגון "השומר החדש", ואסא, 29,מנהל עסק, נכחו בכל כך הרבה חתונות בחייהם – כך שכשהגיעו להפיק את היום הגדול שלהם – הם כבר ידעו היטב את מי הם רוצים לצדם. את השמלה היא עשתה אצל "פלורה" ונהנתה מהצוות ששקד על כל פרט; הדי.ג'יייוסף עובד לא הפסיק להרקיד את הקהל שנשאר על הרגליים עד שלוש וחצי בלילה; והיו להם אפילו שני אורחים יקרים ואהובים ומאוד לא צפויים בחופה. הכלבים שלהם. "החברים הפתיעו אותנו ודאגו להביא אותם כדי שיצעדו לפנינו בחופה", מספרת לנו שירי.

004

אה, ואם זה לא מספיק יצירתי לכניסה לחופה, אז גם המשפחות של אסא ושירי נכנסו בשיר של "האחים בלוז", אלה סחפו את הקהל במחיאות כפיים – מה שחימם טוב טוב את הקהל לקראת בואו של הזוג בלבן.

השניים החליטו לוותר על הסלואו המסורתי, ובמקום הפתיעה הכלה שירי את אסא ואת כולם עם ריקוד שביצעה דווקא עם אחיה לצלילי השיר של "ספרות זולה".

ומה עם האוכל? ובכן, זה ידוע שהחתן והכלה לא ממש מצליחים לאכול משהו באירוע, אבל שירי שמחה לספר שהיה קונצנזוס מוחלט בקרב האורחים . "אמרו לנו שהאוכל היה טעים טעים והשירות אדיב אדיב. אנשים אפילו החמיאו על האופן בו המקום היה מסודר ועל המרווח בין השולחנות". אחת האטרקציות במקום, מבחינת האורחים, הייתה עמדת הקפה שמוקמה רחוק מהרחבה ואפשרה לאורחים שביקשו לנוח קצת – לנהל שיחה על קפה הפוך חם.

זה אגב גם אחד הטיפים שיש לזוג היפה הזה לתת לכל מי שנמצא רגע לפני קו החופה. "חשוב ליהנות מכל רגע כי זו חוויה חד פעמית. מאוד נהנינו לשוחח עם האורחים, גם אם הייתה זו שיחה חטופה. לפני האירוע, אנחנו ממליצים לסיים עם סידורי הישיבה כמה שיותר מהר כי זו 'העבודה האמיתית' בכל התהליך. אה, ותשתדלו שלא להשתכר כי זה הכי כיף לשחזר את חווית החתונה לאחר מכן עם המשפחות".

ועכשיו מה? ילדים. הם רוצים הרבה וכמה שיותר, אבל מבקשים שניתן להם עוד קצת זמן. אז נתנו להם הארכה. שיהיה מזל טוב!

005

006

007

008

009

הספקים שלנו:
צילום סטילס: שי פרנקו
צילום וידאו: שיצו צלמים
מגנטים: אימנס
קייטרינג: אדום קייטרינג
תקליטן: עובד יוסף מפפריקה דיג'י
שמלה: פלורה 
איפור שיער: דנה גפן

צילומים מקדימים: 
בגלבוע. "שנינו אוהבים טבע וזה היה מאוד קרוב למקום החתונה. כל החתונה שלנו שילבה טבע, נינוחות עם נגיעות של יוקרה".

שיר כניסה לחופה:
https://www.youtube.com/watch?v=I3rlh18G11E

שיר שבירת כוסמוש בן ארי, מוקי ושוטי הנבואה: ג'האיז וואן: 
https://www.youtube.com/watch?v=A9g-q1iri2M

עקבו אחרינו # באינסטגרם