ממליצים עלינו

Powered By
 • Noam Rose Weiss
  02.10.2018
  מקום קסום, משלב בין טבע שמיים ומים! צוות המקום מקבל, מפנק. הורידו לנו במחיר המנה והסכימו להתמקח העיקר שנצא מרוצים. התמורה ביחס למחיר גבוהה מאוד!!!
 • Eyal Abramsohn
  16.09.2018
  איך אפשר להתחיל לסכם בכלל? קודם כל, מהרגע הראשון שראינו את במקום היה לנו ברור שזה לא עוד גן אירועים. הרגשנו טוב! הכל מטופח בטוב טעם, העובדים מחייכים לכל עבר ומזג האוויר פשוט מדהים כל פעם מחדש. דני תמך לכל אורך הדרך, דאג להסביר כל פרט ופרט, נתן עצות ובעיקר הקשיב לצרכים שלנו בלי להפסיק לרגע. וחולייטה? היא פשוט המלאך שלנו. אין יותר אנשים כמוה. פשוט אלופה! הכל עבד מושלם במהלך האירוע, אפס תקלות, אפס התעסקות בתפל. חולייטה נתנה לנו הרגשה שהיא תוריד עבורנו את הירח! היא קלטה בכל רגע נתון את כל הצרכים מסביב ולא היינו צריכים להגיד מילה- היא פשוט עשתה. עשתה ועשתה ועשתה. והכל בחיוך ועם לב ענק ענק ואהבה. צוות יקר הלוואי שהיה ניתן לשחזר את היום המשוגע הזה עוד פעם ועוד פעם! היה לנו כיף לא נורמלי, האוכל היה מושלם, האווירה הייתה מחשמלת. תודה לכם על הכל! שום דבר לא מובן מאליו! מאחלים לכם את כל הטוב שאפשר לאחל. אוהבים אתכם המון ליה ואייל אברמזון
 • Gilad Tamari
  05.09.2018
  הבעלים דני הוא אדם משכמו ומעלה! משרה אווירת ביטחון, איכפתיות, מבין את רצון הלקוחות, מבין את המקצוע ונותן את השירות הטוב ביותר לטובת הזוג הצעיר. האוכל מעולה, קיבלנו תשבוחות מהמוזמנים על אוכל ברמה הגבוהה ביותר ועל שירות מצויין! כמו כן, אי אפשר שלא לציין את מנהלות האירוע, פשוט חברות לחיים!
 • Yamit Shafrir
  30.08.2018
  אנשים מקסימים ויחס אישי. זמינים לכל השיגועים שלנו :)

עקבו אחרינו # באינסטגרם